مشاور کودک قشم

مشاور کودک قشم

جهت انجام مشاوره کودک قشم با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید. مشاوره در تمامی زمنیه های روانشناسی به صورت حضوری و غیرحضوری انجام میشود. روش های درمانی مختلف توسط روانشناسان زبده ارائه میشود.

شماره تماس مشاور کودک قشم:

جهت برقراری ارتباط و یا جهت تنظیم وقت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. درصورت عدم پاسخگویی از طریق شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ اقدام بفرمایید . پیامک نیز جواب داده میشود .

در جلسات مشاوره کودک قشم، بازی درمانی و یا استفاده از دستگاه نوروفدیبک و tdcs پیشنهاد میشود. با توافق والدین و روانشناس مرکز در صورت نیاز این جلسات به صورت هفتگی برنامه ریزی میشود. در سال های اخیر بیش فعالی در کودکان بسیار رو به رشد میباشد. که توسط روانشناسان قابل درمان و کنترل خواهد بود .

تست روانشناسی مشاور کودک قشم:

انجام تمامی تست های روانشناسی جهت بررسی دقیقی کودکان دلبند شما انجام میشود. گاهی جهت تشخیص بهتر انجام تست ها توسط روانشناس توصیه میگردد. تست هوش از جمله تست های پراستفاده در سنین مختلف میباشد.

گروه درمانی نیز در کودکان بسیار مفید واقع خواهد شد. چرا که حس دوستی و رقابت سبب رشد فکری انها خواهد شد . جلسات مشاوره کودک قشم به صورت هفتگی میباشد. با برنامه ریزی دقیق میتوان مشاوره تحصیلی در کودکان با سنین بالاتر را نیز در برنامه جا داد.

مشاوره کودک قشم
مشاوره کودک قشم

آدرس مشاور کودک قشم:

مشاوره های کودک به صورت حضوری و غیرحضوری انجام میشود. جهت تنظیم وقت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. در این مرکز مشاوره در تمامی زمنیه های روانشناسی انجام میشود.

مشاوره خانواده – ازدواج – کودک – نوجوان – شخصیت – فردی – اعتیاد – تحصیلی – انواع اختلالات – مهارت های زندگی و…

در صورت هماهنگی قبلی در ایام تعطیل مشاوره های آنلاین و غیرحضوری نیز امکان پذیر است . جهت آشنایی با مشاوران مرکز لطفا با شماره های ما تماس بگیرید . تنظیم وقت مشاوره های غیرحضوری در همان روز انجام میشود.