شماره مشاوره تلفنی-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

شماره مشاوره تلفنی-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

در این نوشته جهت دریافت شماره مشاوره تلفنی با ما در ارتباط باشید. با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ به صورت آنلاین و یا چت در ارتباط باشید.

مرکز مشاوره در تمامی زمینه های مشاوره خانواده ،ازدواج ،کودک ،فردی و… آماده ارائه خدمات میباشد. مشاورین مرکز دارای مدارک دانشگاهی روانشناسی میباشند. مشاوره ها همه روزه ۹ صبح تا ۹ شب امکان پذیر است.

از مزایای مشاوره های آنلاین این است که در اولین زمان ممکن میتوانید با مشاور در ارتباط باشید. مشاوره خانواده در زمینه حل مسائل ارتباطی بین اعضای خانواده میباشد. جلسات مشاوره ازدواج بین ۳ تا ۸ جلسه میباشد. در این جلسات علاوه بر مصاحبه بالینی ، با انجام تست های روانشناسی میزان پایداری رابطه برآورد میشود.

شماره مشاوره تلفنی خانواده :

شماره های درج شده در سایت آماده پاسخ گویی به شما میباشند. شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ و ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب برقرار میباشند. مشاوران در حیطه های تخصصی تحصیل کرده و دارای تجارب بالایی هستند.

مشاوره کودک و فردی از دیگران خدمات مرکز میباشد. نحوه ارتباط با کودک و مسائل ارتباطی از نیازهای روز والدین میباشد. سعی کرده ایم با همکاری بهترین روانشناسان در خدمت شما باشیم. تعداد جلسات مشاوره بسته به موضوع مورد بحث متفاوت میباشد . جهت اطلاع از تعداد دقیق جلسات با ما در ارتباط باشید.

زمان جلسات به صورت نیم ساعته تعیین میشود . در صورت نیاز به ادامه شارژ مجدد انجام میشود .

در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک مرکز ارجاع داده میشود. درمان های روانشناسی مختلف جهت درمان اختلالات متفاوت به کار میرود .

جلسات حضوری در جزیره قشم درمانگاه دارا میباشد . دروان نوروفیدبک قشم، در تمامی روزهای هفته امکان پذیر است. همانطور که میدانید نوروفیدبک خط اول درمان بیش فعالی میباشد . در بسیاری مواقع برای کاهش یا چلوگیری از مصرف قرص های روانپزشکی نیز از درمان نوروفیدبک استفاده میشود .

شماره مشاوره تلفنی اولین انتخاب در انجام مشاوره های روانشناسی میباشد . در صورت عدم پاسخگویی از طریق واتس اپ اقدام نمایید .