مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای انجام مشاوره پیش از ازدواج با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ با ما در ارتباط باشید . این مشاوره سبب آشنایی زوجین قبل از ازدواج میباشد. در تمامی ازدواج های سنتی و یا مدرن مشاوره پیش از ازدواج پیشنهاد میگردد . تعداد جلسات مشاوره پیش از ازدواج معمولا بین ۳ تا ۸ جلسه میباشد . برای تنظیم وقت حداقل از یک روز قبل تماس بگیرید . این مشاوره به همراه مصاحبه بالینی و تست های شخصیت انجام میشود .

شماره تلفن مشاوره پیش از ازدواج :

برای ارتباط با مشاورین  مرکز با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه از سیستم آنلاین پایین همین صفحه اقدام کنید . البته مشاوره پیش از ازدواج به صورت جلسات کامل برگزار میگردد .

مشاوره آنلابن فقط در مورد سوالات کوتاه میباشد . مشاورین دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی هیتند . در طی جلسات در صورت نیاز به دارودرمانی ،هیپنوتراپی ،نوروفیدبک و یا مجموعا کارهای درمانی به متخصصین همین امر(روانپزشک ) در مرکز ارجاع خواهیم داد .

جهت دریافت آدرس دقیق مرکز جهت مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید . مرکز واقع در منطقه یک تهران ،خیابان نیاوران میباشد . در صورت مشکل در حضور جهت مشاوره میتوانید از خدامت مشاوره غیر حضوری با همان کیفیت استفاده کنید .

مشاوره های غیر حضوری به صورت تلفنی ،اینترنتی و از طریق اپلیکیشن های در دسترس مانند تلگرام ،واتس اپ و.. انجام میشود .

هزینه مشاوره پیش از ازدواج :

هزینه جلسات به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . هزینه طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی برای سال جاری میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . پیامک نیز پاسخ داده میشود .

در صورت نیاز زمان جلسات بیشتر در نظر گرفته میشود . فاصله بین جلسات معمولا به صورت هفتگی میباشد . در صورت نیاز فاصله بین جلسات نیز کمترمیشود . .

در این مرکز علاوه بر مشاوره پیش از ازدواج ،جلسات مشاوره خانواده ،کودک ،نوجوان ،طلاق ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. نیز انجام میشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *