مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان-۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

جهت انجام مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه رزوی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد . مشاوره قبل از ازدواج شامل انجام تست های شخصیت لازم نیز میباشد .مشاورین مرکز داراری تخصص در زمینه مشاوره قبل از ازدواج هستند . این جلسات به صورت هفتگی برگزار میگردد .

زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . برای اطلاع از هزینه ذقیق جلسات نیم ساعته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این جلسات به صورت انفراردی و یا با حضور فرد مورد نظر برگزار میگردد . در نهایت با انجام مشاوره بالینی و مقایسه تست ها میزان پایداری رابطه زناشویی تخمنی زذه میشود .

اناجم تست ها به صورت حضوری و یا آنلاین امکان پذیر است . تست ها توسط روانسنج متخصص تفسیر میوشد و نتیجه در اختیار روانشناس متخصص قرار میگیرد .

 

شماره مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان :

برای برقراری ارتباط با مشاورین متخصص با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . شماره ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند .در صورت نیاز به مشاوره فوری و آنلاین از خدمات مشاوره آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید . انجام مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان از طریق همین صفحه امکان پذیر است .

سوالات خود را بپرسید . مشاورین ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود . مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی اعم از خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. انجام میشود . وقت دهی جهت انجام مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان در همان روز انجام میشود .

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان
مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان

آدرس مشاوره قبل از ازدواج آنلاین رایگان :

جهت دریافت آدرس دقیق با مرکز تماس بگیرید . جهت دریافت لوکیشن دقیق مرکز با مشاره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . مرکز مشاوره با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج متخصص دایر میباشد . کار به صورت تیمی میباشد . ابتدا مراجعه به رواشنناس توصیه میشود . در صورت نیاز به انجام تست های روانشناسی به روانسنج گروه ارجاع داده میوشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک اراجاع داده خواهد شد . هماهنگی وقت و تعداد و زمان جلسات با مشورت مراجع و روانشناس گروه میباشد . مرکز به صورت شبانه روز ی و در تمایم ایام هفته مشغول به کار میباشد . جهت هماهنگی و تعیین وقت برای مشاوره در روزهای تعطیل حداقل از یک روز  قبل تماس بگیرید .

۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *