مشاوره خانواده منطقه 19

مشاوره خانواده منطقه ۱۹ -۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

مشاوره خانواده منطقه ۱۹ به صورت تلفنی ،حضوری و یا آنلاین میباشد . برای تنظیم وقت با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه های روانشناسی میباشند . برای اطلاع از رزومه انها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . مشاوره خانواده منطقه ۱۹ اماده ارائه خدمات به هم شما عزیزان میباشد .

شماره مشاوره خانواده منطقه ۱۹ :

برای ارتباط با مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . شماره ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود .

در صورت مشکل در برقراری ارتباط به صورت پیامک  و یا ارتباط از طریق دیگر نرم افزار ها در ارتباط باشید .

مشاوره خانواده منطقه ۱۹ برای حل مسئل اعضای خانواده میباشد . این جلسات به صورت انفرادی و یا با حضور تمامی افراد خانواده برگزار میگردد . مشاورین مرکز داراری تخصص در زمینه مشاوره خانواده میباشند  مشاوره خانواده منطقه ۱۹ در تمامی زمینه های روانشناسی از جمله خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،و… دایر میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک مرکز ارجاع داده میشود . در صورت نیاز به انجام تست های روانشناسی به روانسنج مرکز ارجاع داده میشود .

مشاوره خانواده منطقه 19
مشاوره خانواده منطقه ۱۹

آدرس مشاوره خانواده منطقه ۱۹ :

برای دریافت آدرس دقیق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این شماره ها به صورت شبانه روزی میباشند . در صورت نیاز به مشاوره آنلاین فوری ، از طریق سیستم ارتباطی آنلاین پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید . همکاران ما در اولین فرصت پاسخ گو خواهند بود

مرکز مشاوره اقدسیه امکان انجام مشاوره غیر حضوری را برای ساکنین محترم منطقه ۱۹ ایجاد کرده است .

این مرکز واقع در میدان ارتش ،نبش کوچه طاهری ،پلاک ۲ واحد ۷ میباشد . برای تنظیم وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با ما در ارتباط باشید . کیفیت مشاوره های تلفنی همانند جلسات حضوری میباشد .این مرکز در تمامی ایام هفته به صورت دائم باز میباشد . تنها با وقت قبلی مراجعه فرمایید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *