مشاوره خانواده شرق تهران

مشاوره خانواده شرق تهران

مشاوره خانواده شرق تهران به صورت تلفنی امکان پذیر است . جهت تنظیم وقت برای انجام مشاوره تلفنی با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . پس از واریز وجه و تنظیم وقت با شماره دکتر متخصص تماس بگیرید و تمامی سوالات روانشناسی خود را بپرسید .

تلفن مشاوره خانواده شرق تهران :

برای معرفی مشاوره خانواده شرق تهران با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ و ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .

ضرورت مشاوره خانواده :
به دلیل سایق و علایق مختلف در بین افراد مشکلاتی در بین روابط اعضای خانواده وجود دارد. پیشنهاد میشود با مراجعه به روانشناس متخصص در زمینه تمامی مهارتهای ارتباطی متخصص شوید . چرا که نه . به جای آنکه غصه مشکلات و اختلافات را بخوریم یک بار برای همیشه آموزش ببینیم . این جلسات به صورت هفتگی به صورت آنلاین ،تلفنی برگزار میگردد . اگر امکان مراجعه حضوری داشته باشید میتوانید برای تنظیم وقت مشاوره حضوری هم با مرکز تماس بگیرید .

و یا اگر در شهر دیگری هستید به صورت آنلاین میتوانید سوالات کوتاه خود را مطرح نمایید . همکارارن ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود .

مشاوره خانواده شرق تهران
مشاوره خانواده شرق تهران

هزینه مشاوره خانواده شرق تهران :

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . جلسات به صورته نیم ساعته و یک ساعته برگزار میگردد .

که تنظیم و زمان با مشورت مراجع و طبق نیاز میباشد . جلسات به صورت تک نفره و یا گروهی با حضور دیگر اعضای خانوده هم میتواند برگزار گردد .

مرکز مشاوره اقدسیه با همکاری رواشنناسان مجرب نیاز به مشاوره خانواده شرق تهران را به صورت تلفنی و آنلاین برطرف مینماید. ساکنان شرق تهران و حومه میتوانند به صورتی تلفنی و یا آنلاین از خدمات مرکز مشاوره اقدسیه استفاده نمایند . ما تضمین کیفیت میکنیم . جلسات مشاوره تلفنی به همان کیفیت جلسات حضوری خواهند بود . حتی در صو.رت نیاز به تست های روانشناسی به صورت آنلاین انجام خواهد شد .

مشاوره خانوده اقدسیه :

مرکز مشاوره قدسیه – بلوار ارتش – میدان ارتش – کوچه طاهری – پلاک ۲ – واحد۷

۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ -۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ برای رزور وقت تلفنی ،حضوری و یا آنلان تماس بگیرید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *