مشاوره ازدواج یوسف آباد

مشاوره ازدواج یوسف آباد – ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

برای تعیین وقت مشاوره ازدواج یوسف آباد با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی دایر میباشد .مشاوره ازدواج یوسف آباد بسیار به صرفه در وقت و هزینه میباشد . به طور کل مشاوره ازدواج به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است . مشاوره های  غیر حضوری به صورت تلفنی ،یوسف آباد و یا از طریق اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است .برای انجام مشاوره حضوری حداقل از یک روز قبل تماس بگیرید .

شماره تلفن مشاوره ازدواج یوسف آباد :

برای تعیین وقت مشاوره ازدواج یوسف آباد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

این تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند . در صورت نیاز به انجام مشاوره کوتاه و فوری از سیستم آنلاین پایین صفحه استفاده نمایید . مشاورین پشتیبان در کوتاهترین زمان پاسخگو خواهند بود .

ضمنا در این مرکز مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی انجام میشود .

خدمات تخصصی مشاوره

روانشناسی-روانپزشکی

تحت نظر متخصص اعصاب و روان(شماره پروانه ۶۶۰۷۲)

تلفنی-حضوری

مشاوره ازدواج یوسف آباد
مشاوره ازدواج یوسف آباد

خانواده-ازدواج-نوجوان- -کودک- هیپنوتیزم درمانی -افسردگی

زوج درمانی- بیش فعالی وسواس

کنترل خشم-اضطراب-استرس-اختلالات روانی

اختلالات یادگیری-مهارت های زندگی-تست روانشناسی

نوروفیدبک-بایوفیدبک-مشاوره تحصیلی

تلفن های تماس:۲۶۱۳۵۳۹۷-۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۲۲۹۵۳۰۱

سایت ها:www.abbcb.com, www.luxth.com

تلگرام:ravanshenas_aghdasieh

هزینه مشاوره نسبت به سال جاری تعیین میگردد . برا یاطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاورین مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی هستند . برای اطلاع از رزومه مشاورین با شماره های مرکز تماس بگیرید .

در این مرکز به روزترین ابزارهای روانشناسی مانند هیپنوتراپی و نوروفیدبک  توسط متخصصین انجام میشود . در صورت نیاز به دارودرمانی پرونده به روانپزشک اراجاع داده میوشد . در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی از روانسنج مرکز کمک میگیریم . در صورت نیاز به انجام مشاوره روانشناسی و روانکاوی نیز از متخصصین  این امر کمک خواهیم گرفت . همچنین شما میتوایند از مطالب بسیار کاربردی و آموزنده روانشناسی سایت ما استفاده نمایید . تمامی مقالات توسط مشاورین همین مرکز نوشته شده اند .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *