مشاوره ازدواج چالوس

مشاوره ازدواج چالوس – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره ازدواج پاسدارن به صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد . برای تنظیم وقت جلسات مشاوره ازدواج چالوس به شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . این شماره ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود .

مشاوره ازدواج چالوس به زوجین در حال ازدواج کمک میکند تا تصمیمی بسیار درست را برای ادامه زندگی خود بگیرند. با شناختی بیشتر وارد رابطه زناشویی شوند . میزان پایداری رابطه را اعلام خواهند کرد . در نتیجه جلسات با حضور زوجین و یا جلسات فردی برگزار خواهد شد . این جلسات به صورت نیم ساعته وقت دهی میشود . در صورت تمایل زوجین زمان و تعداد جلسات افزایش خواهد داشت . در جلسات مشاوره ازدواج علاوه بر مصاحبه بالنی ،تست های شخصیت از هر دو نفر گرفته خواهد شد . با مقایسه تست ها و مصاحبه میزان پایداری رابطه تخمین زده میشود .

شماره تلفن مشاوره ازدواج چالوس :

برای ارتباط با مشاورین متخصص در زمینه مشاوره ازدواج با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط پیامک نیز پاسخ داده میشود .مشاوره های غیر حضوری نیز به صورت تلفنی ،اینترنتی (از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس )امکان پذیر است . برای دریافت آدرس دقیق مرکز با ما تماس بگیرید . مرکز مشاوره ازدواج چالوس با همکاری روانشناس ،روانسنج و روانکاو و روانپزشک دایر میباشد . در صورت نیاز به انجام تست های روانشناسی روانسنج گروه همکاری خواهند کرد .

مشاوره ازدواج چالوس
مشاوره ازدواج چالوس

در این مرکز علاوه بر مشاوره ازدواج ،مشاوره در زمینه تمام مسائل روانشناسی مثل خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. نیز انجام میشود .

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالالت روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *