مشاوره ازدواج فرمانیه

مشاوره ازدواج فرمانیه – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مشاوره ازدواج فرمانیه از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ امکان پذیر است . این مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است .  برای دریافت آدرس دقیق با مرکز تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی میباشد . تلفن ها در تمامی ایام هفته پاسخ داده میشود . اگر نیاز به انجام مشاوره کوتاه و فوری دارید از سیستم انلاین پایین صفحه استفاده . سوال خود را بپرسید . منتظر بمایند . مشاورین پشتیبان پاسخگو خواهندبود .

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع بیشتر از جلسات مشاوره ازدواج فرمانیه مقالات مرتبط را از طریق همین سایت پیگیری کنید .

مشاوره ازدواج فرمانیه با حضوری زوجین ،انفرادی و یا با حضور تمام اعضای خانواده برگزار میگردد . در این جلسات گاهی توافقات بر سر مراسم ،رسوم ،فرهنگ ها نیز انجام میشود .

مشاورین انی مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه ازدواج و زناشویی هستند . برای اطلاع از رزومه روانشناسان با ما در ارتباط باشید .در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .

هزینه مشاوره ازدواج فرمانیه :

هزینه مشاوره طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی در سال جاری میباشد . برای اطلاع از نرخ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جسات حضوری میباشد . کیفیت جلسات یکستن میباشد . در صورت نیاز انجام تست روانشناسی به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است . پس از پاسخ دادن به سوالات به صورت آنلاین روانسنج گروه تست ها را تحلیل میکند و در اختیار روانشناس قرار میدهد .

 

مشاوره ازدواج فرمانیه
مشاوره ازدواج فرمانیه

شماره تلفن مشاوره ازدواج فرمانیه :

برای تماس با مشاورین با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . ویا میتوانید از طریق شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در ارتباط باشید .

آدرس مشاوره ازدواج فرمانیه :

مرکز ما واقع در نیاروان – نبش چهارراه مژده – پلاک ۳۵۲ – طبقه دوم شمالی میباشد . دسترسی از طریق مترو نیز به راحتی میباشد . در صورت نیاز برای دریافتلوکیشن با شماره موبایل درج شده در سایت تماس بگیرید .

علاوه بر مشاوره ازدواج ،مشاوره در زمینه خانواده ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی و.. نیز انجام میشود .

مشاوره به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است . پس از پاسخ دادن به سوالات به صورت آنلاین روانسنج گروه تست ها را تحلیل میکند و در اختیار روانشناس قرار میدهد .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *