مشاوره ازدواج فامیلی

مشاوره ازدواج فامیلی – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

مرکز مشاوره ازدواج فامیلی آماده رائه تمامی خدمات روانشناسی به شما عزیزان میباشد . برای رزرو وقت با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .مشاوره ازدواج به تمام زوجین پیشنهاد میگردد . چه این ازدواج سنتی باشد یا مدرن . انجام مشاوره ازدواج سبب آشنایی بیشتر و علمی تر شما با خصوصیات شخصیتی یکدیگر میشود . در جلسات مشاوره ازدواج فامیلی علاوه بر انجام مصاحبه بالینی و تست های شخصیت ،میزان پایداری رابطه تخمین زده میشود .

برای ارتباط با مشاورین این مزکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . در ضمن در صورت مشکل در برقراری ارتباط پیامک نیز پاسخ داده میشود . مشاوره به صورت غیر حضوری از طریق تلفن و یا انلاین نیز انجام میشود . مشاوره های  آنلاین از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است . وقت دهی مشاوره های غیر حضوری در همان روز امکان پذیر است . جهت انجام مشاوره حضوری حداقل یک روز قبل تماس بگیرید .

شماره تلفن مشاوره ازدواج فامیلی :

برای ارتباط با مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند . زمان جلسات مشاوره به صورت نیم ساعته میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با مرکز تماس بگیرید . هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . مرکز مشاوره ازدواج فامیلی با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک و در صورت نیاز به انجام تست روانشناسی به روانسنج مرکز ارجاع داده خواهد شد .

مشاوره ازدواج فامیلی
مشاوره ازدواج فامیلی

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

در این مرکز علاوه بر خدمات مشاوره ازدواج توسط متخصصان این امر مشاوره در تمامی زمینه های روانشناسی انجام میشود . مشاوره خانواده – طلاق – کودک – نوجوان – شخصیت – اعتیاد – تحصیلی – شغلی و….

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *