مشاوره ازدواج صادقیه

مشاوره ازدواج صادقیه- ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برای ارتباط با مشاوره ازدواج صادقیه با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان میباشد . برای پیدا کردن مشاوره ازدواج صادقیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . انجام مشاوره ازدواج به تمامی زوج ها پیشنهاد میگردد . این مشاوره نه تنها در مورد ازدواج سنتی بلکه در ازدواج های مدرن نیز بسیار کارامد خواهد بود .

در جلسات مشاوره ازدواج صادقیه علاوه بر مصاحبه بالینی و انجام تست های شخصیتی ،میزان پایداری رابطه را تخمین میزنند . این جلسات با حضور زوجین ،خانواده ها و یا در صورت لزوم به صورت انفرادی میباشد .

شماره تلفن مشاوره ازدواج صادقیه :

برای ارتباط با مشاورین ازدواج با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . در صورت لزوم با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقراری ارتباط ،پیامک نیز پاسخ داده میشود .

مشاوره ازدواج صادقیه
مشاوره ازدواج صادقیه

هزینه مشاوره ازدواج صادقیه :

هزینه جلسات مشاوره ازدواج به صورت نیم ساعته محاسبه میشود . برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره های مرکز تماس بگیرید . تعداد جلسات مشاوره ازدواج بین ۲ تا ۵ جلسه میباشد . در صورت تمایل مراجعین جلسات تکمیلی نیز برگزار خواهد شد . این جلسات مربوط به اموزش های زوجین قبل از ازدواج میباشد .

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

 

مشاوره ازدواج به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . مشاوره های غیر حضوری به صورت تلفنی و یا اینترنتی میباشد . تنظیم وقت مشاوره غیر حضوری در همان روز انجام میشود . برای تنظیم وقت مشاوره حضوری حداقل یک روز قبل تماس بگیرید .مشاورین روانشناس این مرکز داراری مدرک دکترای تخصصی در زمینه مشاوره ازدواج هستند . برای اطلاع از رزومه مشاورین با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *