مشاوره ازدواج سمنان

مشاوره ازدواج سمنان- ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برای ارتباط با مرکز مشاوره ازدواج سمنان با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . شماره های مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند. این مرکز با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج دایر میباشد . در صورت نیاز به انجام تست های شخصیت قبل از ازدواج از روانسنج مرکز کمک خواهیم گرفت . در مشاوره قبل از ازدواج علاوه بر انجام مصاحبه بالینی و انجام تست های شخصیت ،میزان پایداری رابطه تخمین زده میشود . تعداد جلسات مشاوره ازدواج سمنان بین ۳ تا ۵ جلسه میباشد . تعداد جلسات بسیتگی به موضوعات مورد بحث در جلسه دارد .

زمان جلسات مشاوره به صورت هر نیم ساعت محاسبه میگردد .برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد .

هزینه جلسه مشاوره ازدواج سمنان :

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . برای اطلاع از هزینه ها با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .

مشاوره ازدواج سمنان
مشاوره ازدواج سمنان

آدرس مشاوره ازدواج سمنان :

جلسات مشاوره ازدواج به صورت تلفنی و یا حضوری میباشد . مشاوره ازدواج سمنان به صورت تلفنی در همان روز نوبت دهی میشد . جهت تنظیم وقت مشاوره حضوری پیشنهاد میگردد ،حداقل از یک روز قبل با مرکز تماس بگیرید . این مرکز با همکاری چهار روانشناس و یک روانپزشک میباشد . برای اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

ضمنا در این مرکز علاوه بر انجام مشاوره ازدواج ،جلسات مشاوره خانواده ،طلاق ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و.. نیز انجام میشود . برا یاطلاع از زمان ها و هزینه و تعداد جلسات مورد نیاز میتوانید با مشاورین پشتیبان ما مشورت کنید . جهت انجام مشاوره آنلاین از کادر آبی پایین همین صفحه استفاده کنید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *