مشاوره ازدواج ساری

مشاوره ازدواج ساری – ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برای ارتباط با مشاوره ازدواج ساری با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . مشاوره ازدواج ساری به صورت حضوری و غیر حضوری انجام میشود . مشاوره غیرحضوری به صورت تلفنی،اینترنتی و.. انجام میشود .

مرکز مشاوره ازدواج ساری همچنین در تمامی زمینه های خانواده،ازدواج – کودک – نوجوان – شخصیت و.. انجام میشود . در تمامی زمینه های روانشناسی مشاوره با متخصص همان حوزه انجام میشود . زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . در صورت درخواست میتوان این زمان را بیشتر کرد . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .

هزینه مشاوره ازدواج ساری:

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق سال جاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . تلفن ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود .ساکنین محترم شهر ساری میتوانند از خدمات مشاوره روانشناسی به صورت ۲۴ ساعته توسط روانشناسان مجرب استفاده نمایند .

مشاوره ازدواج به تمامی زوجین چه در مورد ازدواج های سنتی و یا ازدواج های مدرن پیشنهاد میگردد . چرا که با انجام تست های شخصیت و مصاحبه های بالینی امکان پیش بینی میزان پایداری رابطه امکان پذیر است  .

تعداد جلسات مشاوره ازدواج ساری بین ۳ تا ۸ جلسه میباشد . مگر در مورادی که نیاز به اموزش های پیش از زادواج است . با توافق زوجین جلسات مبنی بر مضمون اموزش پیش از ازدواج نیز برگزار خواهد شد .

مشاوره ازدواج ساری
مشاوره ازدواج ساری

شماره تلفن مشاوره ازدواج ساری :

برای ارتباط با مشاورین متخصص مشاوره ازدواج با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . در صورت مشکل در تماس با این شماره ها پیامک نیز پاسخ داده میشود . ضمنا در مشاوره ازدواج در صورت نیاز به تست های شخصیت ،تست ها به صورت آنلاین نیز انجام میشود .

هزینه مشاوره ازدواج ساری :

برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره ای درج شده در سایت تماس بگیرید . هزینه طبق نرخ سازمان نظام میباشد . هزینه اعلام شده بابت هر نیم ساعت میباد . در صورت نیاز به تست شخصیت ،هیپنوتراپی ،دراودرمانی ،نوروفیدبک و.. به متخصص همین امر در مرکز ارجاع داده خواهد شد .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *