مشاوره ازدواج زن دوم

مشاوره ازدواج زن دوم – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای ارتباط با مشاوره ازدواج زن دوم با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این شماره ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند. ازدواج زن دوم خود مسئله ای است که باعث بسیاری مشکلات خواهد شد . گاهی افراد به دلایلی تصمیم بر این ازدواج دارند . حتی گاهی تردید وجود دارد . برای رفع این تردید و یا تصمیم گیری قطعی نیاز به انجام مشاوره ازدواج زن دوم وجود دارد . این مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری امکان پذیر است . برای تنظیم وقت مشاوره با شماره های مرکز تماس بگیرید. 

کیفیت جلسات مشاوره حضوری و غیر حضوری یکسان میباشد . زمان مشاوره به صورت نیم ساعته میباشد . برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات مشاوره در سال جاری با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود .

آدرس مشاوره ازدواج زن دوم :

برای دریافت آدرس دقیق مرکز مشاوره با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .مشاوره های غیر حضوری به صورت تلفنی و یا از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است . مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه ازدواج میباشند . مشاوره در زمینه مشاوره ازدواج زن دوم  بسیار مشکل تر و به تخصص بیشتری نیاز دارد .

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

مشاوره ازدواج زن دوم
مشاوره ازدواج زن دوم

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           –استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

ضمنا در این مرکز علاوه بر انجام مشاوره ازدواج زن دوم مشاوره خانواده ،طلاق ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،تحصیلی ،شغلی و..نیز انجام میشود . مرکز مشاوره ازدواج با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک ارجاع داده خواهد شد . در صورت نیاز به انجام تست از روانسنج مرکز کمک خواهیم گرفت .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *