مشاوره ازدواج در گیشا

مشاوره ازدواج در گیشا – ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برای گرفتن وقت مشاوره ازدواج در گیشا با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . این شماره به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود . مشاوره ازدواج بین ۳ تا ۸ جلسه به صورت میانگین میباشد . در جلسات مشاوره ازدواج در گیشا پس از مصاحبه بالینی با زوجین و گرفتن تست های شخصیت ، میزان پایدرای رابطه شما تخمین زده میشود . نقاط اشتراک شخصیت و افتراق آن طبق تست انجام شده بازگو میشود.مشاوره ازدواج در گیشا با همکاری روانشناسان متخصص این امر انجام میشود . این مرکز با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج این مرکز میباشد .

در صورت نیاز به انجام دارودرمانی و تشخصی اختلال و یا کمک به کاهش استرس پرونده به صورت موقت به روانپزشک مرکز اررجاع  داده خواهد شد . در مرکز مشاوره ازدواج در گیشا در صورت نیاز  به انجام تست شخصیت پرونده به رواسنج مرکز ارجاع داده میشود . مشاوره ازدواج به تمام افراد در حال ازدواج پیشنهاد میگردد .

شماره تلفن مشاوره ازدواج در گیشا :

برای تنظیم وقت میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت مشکل در برقرای ارتباط میتوانید ازطریق شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ با ما در راتباط باشید . در صورت نیاز به انجام مشاوره کوتاه و فوری از طریق سیستم آنلاین پشتیبان پایین همین صفحه اقدام نمایید . مشاورین پشتیبان ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود .

مشاوره در تمامی زمینه های  روانشناسی در این مرکز توسط متخصص همان حوزه انجام میشود . برای اطلاع از رزومه مشاورنی این مرکز با شماره های مرکز تماس بگیرید .

برای دریافت آدرس دقیق مرکز با ما در ارتباط باشید . و یا  در صورت نیاز به دریافت لوکیشن دقیق مرکز با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . یا پیام بدهید . پیامک نیز پاسخ داده میشود . مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری در مرکز مشاوره ازدواج در گیشا انجام میشود . مشاوره های غیر حضوری با همان کیفیت جلسات حضوری انجام میشود . مشاوره غیر حضوری از طریق تلفن و یا اینترنت امکان پذیر است .

مشاوره ازدواج در گیشا
مشاوره ازدواج در گیشا

زمان مشاوره به صورت هر نیم  ساعت در مشاوره ازدواج در گیشا محاسبه میگردد . مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده هستند . برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با ما در ارتباط باشید . توجه داشتبه باشید سیستم پشتیبانی  آنلاین تنها برای انجام سول و جواب کوتاه مرتبط با مباحث روانشناسی میباشد . برای انجام مشاوره و یا تنظیم وقت حتما تماس بگیرید .

دسترسی به مرکز از طریق مترو به راحتی میباشد . برای دریافت آدرس دقیق تماس بگیرید . ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *