مشاوره ازدواج در شیراز

مشاوره ازدواج در شیراز- ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای گرفتن وقت با مشاوره ازدواج در شیراز با شماره ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . این شماره  ها به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشوند . مرکز مشاوره ازدواج در شیراز با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج مرکز دایر میباشد . این مرکز واقع در منطقه یک تهران میباشد . برای انجام مشاوره ازدواج در شیراز میتوانید از خدمات مشاوره غیر حضوری این مرکز استفاده نمایید . کیفیت جلسات مشاوره حضوری و غیر حضوری یکسان میباشد . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .

مشاوره های غیر حضوری به صورت تلفنی و اینترنتی میباشد . جلسات مشاوره به صورت اینترنتی از طریق تمامی اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است . برای تنظیم وقت مشاوره غیر حضوری در همان روز اقدام نمایید . مشاوره های حضوری را حداقل از یک روز قبل رزرو نمایید .

برای دریافت آدرس دقیق مرکز با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .

شماره تلفن مشاوره ازدواج در شیراز :

برای تنظیم وقت مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . این مرکز در تمایم ایام هفته حتی روزهای تعطیل دایر میباشد . در صورت نیاز به دارورمانی پرونده به روانپزشک مرکز ارجاع داده خواهد شد . در صورت نیاز به انجام تست های روانشناسی از روانسنج مرکز کمک خواهیم گرفت . در مشاوره هیا غیر حضوری تست های روانشناسی  مورد نیاز با تشخیص رواشنناس شما به صورت آنلاین و فایل برای شما فرستاده میوشد . جواب تست ها توسط روانسنج ما تحلیل خواهد شد .

مشاوره ازدواج در شیراز
مشاوره ازدواج در شیراز

مشاوره ازدواج در شیراز بین ۳ تا ۸ جلسه به زمان نیاز دارد . در این جلسات علاوه بر انجام مصاحبه بالینی و انجام تست های روانشناسی ،میزان پایداری رابطه تخمین زده خواهد شد .

خدمات تخصصی مشاوره

روانشناسی-روانپزشکی

تحت نظر متخصص اعصاب و روان(شماره پروانه ۶۶۰۷۲)

تلفنی-حضوری

 

خانواده-ازدواج-نوجوان- -کودک- هیپنوتیزم درمانی -افسردگی

زوج درمانی- بیش فعالی- وسواس

کنترل خشم-اضطراب-استرس-اختلالات روانی

اختلالات یادگیری-مهارت های زندگی-تست روانشناسی

نوروفیدبک-بایوفیدبک-مشاوره تحصیلی

تلفن های تماس:۲۶۱۳۵۳۹۷-۲۶۱۳۵۵۴۲-

سایت ها:www.abbcb.com, www.luxth.com

تلگرام:ravanshenas_aghdasieh

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *