مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی

مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای تنظیم وقت مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ در ارتباط باشید . وقت ها در همان روز نوبت دهی میشوند . مشاوره ازدواج به صورت تلفنی هزینه کمتری دارد . زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد .

جهت اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی این  امکان را به شما میدهد تا در هر ساعتی از شبانه روز با مشاورین متخصص  در ارتباط باشید . در مشاوره ازدواج علاوه بر مصاحبه بالینی و تست شخصیت ،میزان پایداری رابطه زناششوی تخمین زده میشود . پس این مشاوره به تمام زوجین پیشنهاد میگردد . چرا که طی تحقیقاتی به میزان بسیار زیادی از طلاق جلوگیری کرده است . تعداد جلسات مشاوره ازدواج تلفنی ۲۴ ساعته بین ۳ تا ۵ جلسه میباشد . در صورت نیاز به اموزش قبل از ازدواج جلساتی نیز با توافق مراجعین به ان اختصاص داده خواهد شد .

شماره مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی :

برای ارتابط و تنظیم وقت میتوانید به شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید .در صورت مشکل در بر برقراری ارتباط پیامک نیز پاسخگو میباشیم . اگر نیاز به مشاروه فوری و سال کوتاه دارید از سیستم آنلاین پایین همین صفحه استفاده کنید . مشاورین  پشتیبان متخحصص در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود .

مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی
مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی

هزینه مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی :

برای ارتباط با مرکز مشاوره ازدواج و اطلاع از هزینه ها با شماره های درج شده در  سایت تماس بگیرید . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .هزینه جلسات طبق هر نیم ساعت محاسبه میشود . در صورت تقاضا مراجع و با نظر مشاور زمان جلسات بیشتر از  نیم ساعت نیز میتواند باشد .

آدرس مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی :

برای دریافت  آدرس دقیق مرکز جهت مشاوره ازدواج میتوایند با شماره های مرکز تماس بگیرید .

جهت دریافت لوکیشن دقیق با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . دسترس یرای ساکین شمال ،شرق  و شما شرق تهران به راحتی میباشد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *