مشاوره ازدواج از طریق تلگرام

مشاوره ازدواج از طریق تلگرام – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

فقط کافیست برای تعیین وقت مشاوره ازدواج از طریق تلگرام با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید . این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان میباشد .

مشاوره ها در زمینه ازدواج ،خانواده ،طلاق و تمامی مسائل روانشناسی توسط متخصصین این حوزه انجام میشود. برای اطلاع ازرزومه مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . مشاوره  از طریق تلگرام علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه سبب دسترسی در تمامی روزها و ایام هفته میشود .

هزینه مشاوره ازدواج طریق تلگرام :

برای اطلاع از هزینه جلسات در سال جاری با شماره های مرکز تماس بگیرید . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد . برای دریافت آدرس دقیق مرکز با ما در ارتباط باشید . مرکز واقع در منطقه یک تهران میباشد . نیاوران – چهارراه مژده – نبش نجابت جو – پلاک ۳۵۲ – طبقه دوم شمالی

با تعیین وقت قبلب . مرکز همه روزه باز میباشد . در صورت نیاز به انجام تست های روانشناسی از طرق تلگرام امکان پذیر است .

مشاوره ازدواج از طریق تلگرام
مشاوره ازدواج از طریق تلگرام

تعیین وقت مشاوره ازدواج از طریق تلگرام :

نوبت دهی در همان روز انجام میشود . اگر نیاز به انجام مشاوره ازدواج نمیبینید حتما مطالب مرتبط را در سایت دنبال کنید . همواره پپیشنهاد ما به تمامی زوجنی چه در مورد ازدواج های سنتی و چه مدرن انجام مشاوره ازدواج از طریق تلگرام میباشد . در این جلسات علاوه بر مصاحبه بالینی ،تست های شخصیت گرفته میشود . با مقایسه تست ها میزان پایداری رابطه تخمین زده میشود . این تست ها به صورت استاندارد جهانی میباشد . امکان اشتباه بسیار بسیار کمی دارد .

زندگی را با اطمینان خاطر شروع کنید . جلسه مشاوره ازدواج با حضوری زوجین ،انفرادی و یا در صورت لزوم با حضور اعضای خانواده میباشد . گاهی در این جلسات توافقاتی در زمینه مراسم ،فرهنگ ها و.. انجام میشود .

مشاوره ازدواج از طریق تلگرام برای ان دسته از عزیازن که اماکن انجام مشاوره حضوری راندارند . مثلا به دلیل دوری راه و یا مشغله کاری میتوانند با همان کیفیت مشاوره ازدواج را انجام دهند . حتی در صورت لزوم جلسات به صورت ویدیو کنفرانس با حضوری هر دو نفر برگزار میوشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *