مشاوره ازدواج اختلاف سنی

مشاوره ازدواج اختلاف سنی-۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷

برای ارتباط با مشاوره ازدواج اختلاف سنی با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . تلفن های مرکز به صورت شبانه روزی پاسخ داده میشود . مشاوره ازدواج اختلاف سنی در مواردی که اختلاف سنی بین زوجین متفاوت از عرف است انجام میشود . گاهی با انجام تست هایی و یا مصاحبه بالینی میزان پایداری رابطه زناشویی را تخمین میزنند . مشاورین مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه  مشاوره ازدواج میباشند . جلسات مشاوره ازدواج بین ۳ تا ۵ جلسه میباشد . در صورت نیاز مشاوره اموزش قبل از ازدواج نیز انجام میشود . نکات را مشاور به عنوان راهنما به زوجین اموزش میدهد .

معمولا جلسات به صورت  هفتگی برگزار میگردد . در طی هفته تکالیف و تکنیک ها به کار گرفته میوشد و در نهایت در جلسه مشاوره گزارش کار ارائه میگردد . جلسات به صورت دو نفره و یا خصوصی با نظر مراجع و مشاور برگزار میگردد .

شماره مشاوره  ازدواج اختلاف سنی :

برای ارتبط با شماورین ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . در صورت مشکل با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید . پیامک نیز پاسخ داده میشود . این مرکز به صورت شبانه روزی در تمامی ساعات و روزهای هفته دایر میباشد . نوبت ها در همان روز وقت دهی میشوند. مشاوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری میباشد . هزینه جلسات غیر حضوری کمتر از جلسات حضوری میباشد .

برای اطلاع از هزینه دقیق جلسات در سال جاری با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . زمان جلسات به صورت نیم ساعته میباشد . هزینه طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد .

مشاوره ازدواج اختلاف سنی
مشاوره ازدواج اختلاف سنی

برای درایفت آدرس دقیق مرکز با شماره های مرکز تماس بگیرید . و یا در صورت نیاز با ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ لوکیشن دقیق را دریافت نمایید . دسترسی برای ساکنین مشال ،شرق  شمال شرق تهران به راحتی میباشد . دسترس از طریق مترو به آسانی میباشد . در صورت دروی مسیر ،مشغله کاری و یا ترافیک میتوایند زا خدمات مشاوره غیر حضوری استافده نمایید  . کیفیت جلسات حضوری و غیر حضوری یکسان میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *