روانشناس کودک بیش فعال

روانشناس کودک که تحصیلات خود را در رشته روانشناسی به پایان رسانده است ،به صورت تخصصی در مورد مسائل کودکان مشاوره انجام میدهد . در این مرکز ما با همکاری روانشناسان متخصص کودک اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشیم . این جلسات برای مطرح کردن مسئل تربیت فرزندان کاملا مناسب والدین میباشد .

البته گاهی کودکان نیاز به مطرح کردن مسائلی دارند که ریشه تمام مشکلات انها است . گاهی افراد در جلسات مشاوره صحبت هایی را میگویند که به صمیمی ترین افراد زندگی خود نیز نگفته بودند . و البته روانشناس متخصص با علم به مشاوره رو روانشناسی میتواند مشاوره درستی دهد .

روانشناس کودک بیش فعال:

در مورد بحث بیش فعالی و اینکه همه کودکان پر جنب و جوش به صورت برچسب بیش فعالی میخورند مخالفت بسیار است . چرا که بدون انجام هیچ تست و یا نظر متخصص زدن این برچسب تا آخر عمر با فرد باقی میمیاند. و کامل زندگی او را تحت تاثیر قرار میدهد. البته در مرود تمام مسائل مربوط به کودکان میتوان با روانشناس مشورت کرد. اما چون بحث داغ بیش فعالی بیش از مباحث دیگر بود گفتیم تاکید بیشتری داشته باشیم .

روانشناس کودک
روانشناس کودک

جلسات روانشناسی کودک :

این جلسات معمولا به همراه والدین و یا حداقل یکی از والدین انجام میپذیرد .جلسات معمولا به صورت هفتگی و یکساعته میباشد . در صورت نیاز به دارو درمانی به روانپزشک مرکز ارجاع داده خواهد شد . و در صورت نیاز به بازی درمانی و یا جلسات نوروفدیبک و.. به متخصص مربوط در خود مرکز ارجاع داده خواهد شد . معمولا روانشناس کودک با نام دکتر برای بچه ها شناخته شده نباشد بهتر است . چرا که تداعی نام دکتر برای بسیاری از بچه ها همراه با احساس ترس خواهد بود .

 

آدرس روانشناس کودک :

مرکز روانشناسی اقدسیه واقع در میدان ارتش – کوچه طاهری – پلاک ۲ – واحد ۷ اماده ارائه تمامی خدمات روانشناسی کودک میباشد . جهت تعیین وقت حضوری با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ و ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .

امکان برگزاری جلسات به صورت تلفنی و یا آنلاین نیز میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *