دکتر روانشناس خوب

دکتر روانشناس خوب

دکتر روانشناس خوب شخصی است که بتواند با توجه به شخصیت و شرایط شما ،بهترین راه حل را ارائه نماید . این که دکتر روانشناسی معروف است مبنی بر خوب بود یا بد بودن روش کاری او نیست . البته بسیار روانشناسان معروف هستند که مشاوره با انها بسیار کارآمد میباشد . البته باید متذکر شوم ، که دکتر خوب بسته به رابطه اولیه ای دارد که مراجع و روانشناس برقرار میکنند . اگر بتوانند از همان جلسات اول رابطه خوبی برقرار کنند در ادامه جلسات هم موفق خواهیم بود .

برای ارتباط و جلسه مشاوره با یک روانشناس خوب تحقیق کنید . چرا که گرفتن یک مشاوره اشتباه بسیار بدتر از مشاوره نگرفتن است . این حق شماست که اطلاعات و. روزمه کامل روانشناس خود را بدانید .پس در کمال احترام میتوانیم از سایقه و تحصیلات رواننشاس بپرسیم .

تخصص روانشناس میتواند در جریان مشاوره مهم باشد. البته بسیاری از روانشناسان در تمامی حوزه های روانشناسی مراجع دارند . اما اگر نیاز به کار تخصصی دارید میتوانید از متخصصین این امر کمک بگیرید.

 

شماره دکتر روانشناس خوب :

برای تنظیم وقت مشاوره حضوری ،تلفنی و آنلان با دکتر روانشناس با شماره های ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ و ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . همچنین این جلسات در تمامی ایام هفته و تمامی ساعات روز امکان پذیر است .

برای ارتباط با روانشناس همچنین میتوانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در تمامی ساعت شبانه روز تماس بگیرید .

 

 

آدرس دکتر روانشناس خوب :

مرکز مشاوره اقدسیه مفتخر است با همکاری بهترین روانشناسن پذیرای شما عزیزان باشد . در این مرکز تمامی خدمات روانشناسی ارائه میگردد . مشاوره خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت و…. تمامی مشاوره های قبل و بعد از ازدواج ،تست های قبل ا زازدواج و….

جهت تنظیم وقت مشاوره تلفنی و یا حضوری با دکتر روانشناس خوب تماس بگیرید .

آدرس مرکز مشاوره اقدسیه واقع در

بلوار ارتش -کوچه طاهری پلاک ۲-واحد۷

مشاوره خانواده ،کودک ،نوجوان ،تحصیلی ،شخصیت ،ازدواج ،طلاق ،خواستگاری ،حقوقی و…..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *