بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران

بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران – ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲

برای انجام بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ تماس بگیرید .بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است . زمان جلسات مشاوره به صورت نیم ساعته تنظیم میشود . در صورت درخواست مراجعین این زمان افزایش می یابد . وقت دهی مشاوره های غیر حضوری در همان روز انجام میشود . جهت انجام مشاوره حضوری حداقل یک روز قبل تماس بگیرید . انجام بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران توسط روانشناسان متخصص این امر انجام میشود . مشاورین این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی در زمینه خانواده و ازدواج هستند . جهت اطلاع از رزومه مشاورین این مرکز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

شماره تلفن بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران :

جهت برقراری ارتباط با مشاورین مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید . در صورت نیاز و یا مشکل در برقراری ارتباط با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ در ارتباط باشید . در صورت نیاز پیامک نیز پاسخ داده میشود . در صورت نیاز به مشاوره فوری و کوتاه از سیستم آنلاین پایین همین صفحه استفاده نمایید . مشاورین متخصص ما به صورت آنلاین پاسخگوخواهند بود .

انجام بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران به صورت غیر حضوری به صورت تلفنی و یا اینترنتی امکان پذیر است . مشاوره های اینترنتی از طریق تمایم اپلیکیشن های در دسترس امکان پذیر است .

بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران
بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران

مشاوره و روانشناسی

(زیر نظر دکتر روانپزشک،متخصص اعصاب و روان مجوز ۶۶۰۷۲)

مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری

توسط روانشناس

-خانواده       -ازدواج             -نوجوان           -هیپنوتیزم در مانی

-کودک          -افسردگی          -بیش فعالی       -وسواس

-کنترل خشم   -اضطراب           -استرس              -اختلالات روانی

-اختلالات یادگیری    -مهارتهای زندگی                  -تست روانشناسی             -نوروفیدبک

-بیوفیدبک                  -مشاوره تحصیلی

 

تماس با ما:  ۲۶۱۳۵۵۴۲-۲۶۱۳۵۳۹۷-۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲

www.abbbcb.com سایت ما:

ravanshenas_aghdasieh اینستگرام:

در این مرکز علاوه بر بهترین مشاوره ازدواج غرب تهران مشاوره در تمایم زمینه های روانشناسی توسط متخصصین انجام میشود. مشاوره خانواده – کودک – نوجوان – شغلی – تحصیلی – اعتیاد و…

در این مرکز به روزترین ابزارهای روانشناسی مانند هیپنوتراپی و نروفیدبک استفاده میشود . در صورت نیاز به متخصص این امر ارجاع داذه خواهد شد . ضمنا این مرکز با همکاری روانشناس ،روانپزشک و روانسنج میباشد . در صورت نیاز به دارودرمانی به روانپزشک ارجاع داده خواهد شد . در صورت نیاز به انجام تستهای روانشناسی از رواسننج مرکز کمک خواهیم گرفت . انجام تست های روانشناسی در بسیاری از اوقات به پیش بردن پرونده بسیار کمک میکند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *